Minecraft Pazar Kurma ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

22 Mart 2014

Yazan AyQo
Minecraft Pazar Kurma

Minecraft oyunu tek başına oynandığı gibi çok kişiyle yani multiplayer oynanabiliyor. Multiplayer oyunlarda pazar açıp diğer kullanıcılara ürün satmak mümkün. Pazar kurarak para kazanabileceğimiz gibi kurulan pazarlardan da bir şeyler satın alarak da ihtiyaçlarımızı giderebiliriz. Her Minecraft modunda olmasa bile Skyblock gibi modlarda pazar kurabiliyoruz.

İlk önce sandık ve tabela lazım. Bu ikisini temin ettikten sonra boş bulduğumuz bir yere sandığımızı koyuyoruz. Ardın tabelamızı da sandığın üstüne güzel bir şekilde yerleştiriyoruz. Tabelanın en üstüne ismimizi diğer bir deyişle nickimizi, 2. yere satacağımız ürünün sayısını, 3. yere ürünün fiyatını yazacağız fakat belli bir biçimde yazmamız gerekiyor fiyatı. Örneğin, 20 liraya satacaksam B 20 yazıyorum. En alt yani 4. yere ise itemin kodunu yazıyoruz.

Bu şekilde pazar kurup başkalarını davet ederek para kazanabilirsiniz.  

Ek olarak item kodunu öğrenmek için eşyayı alın ve yazı yerine /iteminfo yazarsanız item kodu gözükecektir.

3 yorum: