Android Telefonu Hızlandırma ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

15 Şubat 2013

Yazan AyQo

Gelişen mobil sektörü ile beraber, mobil cihazlar bilgisayar gücüne ulaştılar, tabi bundan dolayı mobil cihazlarda da ara sıra performans sıkıntıları yaşanıyor. İşte tam bu sırada yardıma IOBit, Advanced Mobile Care yetişiyor. Advanced Mobile Care, 5.1 Mb. boyutunda. Uygulama Android 2.2 ve üzerindeki sürümlerde çalışıyor.


Öncelikle uygulama tamamen Türkçe, uygulamanın en güzel yanlarından birisi ise basit bir arayüzünün olmasıdır. Uygulama 5-6 uygulamanın işlevlerini eksiksiz ve daha iyi bir şekilde yerine getirmektedir. Uygulama 3 ana bölümden oluşmakta ve hızlı tarama modu barındırmaktadır. Uygulamanın ortasındaki küp şekline tıklayınca, karşımıza 3 yeni bölüm gelmektedir, bunlar: Uygulama Yönetici, Gizlilik Kilitleyici, Görev Sonlandırıcıdır.


Oyun hızlandırıcı özelliği ile bir uygulama açacağınız zaman arka planı temizliyor ve size kasmadan bir oyun keyfi yaşatıyor.

Uygulama yönetici ile uygulamaların ön belleğini çok kolay bir şekilde temizleme imkanı sağlıyor, ayrıca uygulamalarınızı sağlıklı bir şekilde kaldırmanızı el ayak oluyor.

Pil koruyucu özelliği sayesinde, telefonun ana işlevi dışında he rşeyi devre dışı bırakıyor, ekran parlaklığını vs. düşürüyor.

Görev Sonlandırıcı özelliği ile telefonda bulunan tüm uygulamalara müdahale etmenizi sağlıyor. (Google Play Store gibi görev yöneticisinden müdahale edemediğiniz uygulamalar dahil.)

Gizlilik kilitleyici ile SD kartınızda bulunan video, resim gibi dosyalarınıza şifre atamanızı sağlıyor.

Ayrıca bildirim çubuğunda gerektiği yerlerde sizleri bilgilendiriyor. Örneğin telefonunuzu şarz aletine bağladınız, bildirim çubuğunda şarzın ne kadar süre sonra %100 olacağını ve o an % kaç olduğunu görmeniz mümkün.

İndirmek için tıklayın.

0 yorum:

Yorum Gönder