Plaj Düğünlerinde Ne Giyilmelidir? ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

14 Temmuz 2012

Yazan AyQo


Olduğu gibi rahat hareket etmeyi sağlayacak tarzda olması gerekiyor. Deniz kenarında yapılan düğünlerde kıyafet seçimini etkileyen unsurların başında rüzgar geliyor.

Hava ne kadar sıcak ve sakin olursa olsun, deniz kenarında rüzgar olasılığını her zaman hesaba katmak gerekir. Bu nedenle uçuşacak bol, kabarık etekli, bol işlemeli, abartılı gelinlikler değil vücut hatlarına uygun dar kesimler ve sade modeller daha uygun olacaktır. Günün trendy çizgilerini taşıyan tek omuz modeller seçilebilir. Ya da askılılar uygun olabilir. Uzun duvak yerine kısa duvak modeli seçmek de daha rahat hareket etmeyi sağlayacaktır. Abartısız ışıltılı bir makyajda gelinin güzelliğine güzellik katacaktır. Saçları da kontrol altına almak zor olacağından dağınık bırakmayıp, güzel bir topuz, şık bir örgü modeli ya da bir atkuyruğu yapmak uygun seçimler olabilir. Saçlar havadaki nemi sünger gibi emeceğinden özellikle kıvırcık saçları sabitleyen ürünler kullanmak gerekebilir.

Saçlar düz ve sönükse krepe yaparak kabarttıktan sonra maşayla geniş bukleler yaparak hacimli saçlara kavuşmak mümkün. Farklı renk ve çeşitteki çiçeklerle hazırlanan neşeli ve romantik buketler de geline ve ortama ayrı bir ahenk katar. Konuklar için de mini ve aynı zamanda bol elbiseler iyi bir tercih olmayabilir. Dar bir elbise seçildiğinde boyunun mini olması da risk olmaktan çıkar. Boyundan bağlı maksi elbiseler de uygun olacaktır. Kıyafeti tamamlayıcı renkli, canlı rahat ayakkabılar seçilebilir.Related Posts Plugin 

for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder