Forum Sitesine Nasıl Üye Çekilir? ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

14 Temmuz 2012

Yazan AyQo
Günümüzde site açmak çok yaygınlaştı ve en çok açılan sitelerin başında forum sitesi açmak geliyor. Birkaç basit yöntem ile foruma üye çekmek ve hitini arttırmak mümkün.
Foruma üye olan kullanıcılar için en cazip gelen ek yetkiler ve özelliklerdir. Fakat bir süre sonra bu bir işe yaramayacak gene aktiflik düşecektir. Bunu engellemek için forumda çekilişler, promosyonlar düzenlemelisiniz. Bu promosyon ve çekilişlere katılma şartının da 10 gibi mesaj gibi bir rakam olursa o zaman forum biraz daha aktif olur ve üye sayısı artar. Fakat 10 mesaj değilde 100 mesaj olursa forum çöplüğe dönebilir herkes gereksiz mesaj atabilir. Son olarak da çekiliş ve promosyon bitiş süreleri uzun olsun 1-2 ay ideal süredir.

Bir diğer şart kaliteli içerik olmalıdır bunun için en iyi moderatore ihtiyacınız olacaktır. Tabi ki iyi bir moderator için bir miktar parayı gözden çıkarmalısınız ve en önemlisi sabır bu işler ha deyince olmuyor. Kolay gelsin. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder