Google'in Online Depolama Aracı Kullanımı ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

4 Mayıs 2012

Yazan AyQo
Google'ın son zamanda çıkardığı Google Drive İnternet üzerinden bilgi depolamaya yarayan bir sistem. Bilgisayarımızda klasörler ile çalışabiliyorsak Google Drive'da da bunu yapmak mümkün.
Bunların dışında masaüstü aracını da indirip oradan da işlem yapabiliriz. Google Drive bize 5 GB'lık bir alan sağlıyor. Neredeyse ufak bir Flash Disk diyebiliriz. Bu 5 GB'lık kapasiteyi arttırabilmemiz mümkün. Ancak bunun için belli bir miktar para ödemeniz gerekiyor.

Google Drive'ı kullanabilmeniz için tabi ki bir Google hesabınız olması gerekli. https://drive.google.com adresini tıkladığınızda Google Drive'a gitmiş olacaksınız. Sağ üsteki giriş kısmını tıklayıp giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra sol tarafta Oluştur düğmesi var İngilizce ise Create onu tıkladığımızda yeni klasör veya doküman oluşturabiliyoruz. İngilizceden Türkçeye çevirmek istiyorsanız. Sağ taraftaki ayar düğmesinden settings'i tıklayarak Language kısmını Türkçe işaretleyebilirsiniz.

Oluştur düğmesinin yanındaki simgeyi tıkladığınızda ise bilgisayarınızdaki dosyayı yükleyebilirsiniz.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder