Bilgisayar Oyun Oynarken Yavaş Çalışmasının Çözümü ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

29 Şubat 2012

Yazan AyQo

Bilgisayarım oyun oynarken çok kasıyor. Donanımım iyi fakat oyundan istediğim performansı alamıyorum diyorsanız. Bu çözüm tam size göre.
Bilgisayarınız oyun oynarken yavaşlıyorsa bunun bir kaç sebebi olabilir. Bunlardan bir kaçı diğer programların belleği fazla kullanması ya da donanımınızın oyunu kaldırmaması ya da güncel olmamasıdır.

Size Game Booster programını tavsiye ediyorum. Bu program gereksiz windows uygulamalarını vs. kapatarak bellekten tasarruf eder. Donanımlarınızın güncel olup olmadığını kontrol eder ve sürekli güncel kalmasını sağlar.

Eğer program kullanmadan bu işi yapmak istiyorsanız siz bilirsiniz. Programsız bazı gereksiz windows uygulamalarını kapatmak için çalıştıra msconfig yazın. Hizmetler sekmesine geçin ve gereksiz gördüğünüz uygulamaları kaldırın.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 yorum: