MİLLİ GÜREŞÇİLERİMİZ 1 GÜMÜŞ VE 2 BRONZ MADALYA KAZANDI ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

10 Ağustos 2014

Yazan AyQo

Hırvatistan’da düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda Serbest Stil Genç Güreşçilerimizden Yusuf Can Zeybek gümüş madalya kazanırken, Murat Ertürk ile Emre Demircan ise bronz madalya elde ettiler.Dom Sportova Spor Salonu’nda yapılan Dünya Şampiyonası’nda sahne alan milli  güreşçimiz Yusuf Can Zeybek, gümüş madalya kazanarak dünya ikincisi oldu.

50 kiloda ülkemizi temsil eden milli güreşçimiz Emre Demircan ve 74 kiloda mindere çıkan Murat Ertürk ise bronz madalyanın sahibi oldu.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Şampiyonası’nda  madalya kazanan Serbest Stil Genç Güreşçilerimizi tebrik etti. Bakan Kılıç'ın tebrik mesajı şöyle:

"Hırvatistan’da düzenlenen  Dünya Şampiyonası’nda, 1 altın ve 2 bronz madalya kazanarak bizlere sevinç yaşatan serbest stil güreşçilerimizi  ve bu başarıda emeği olan başta antrenörler olmak üzere tüm ekibi tebrik eder başarılarının devamını dilerim."

Kaynak: Gençlik ve Spor Bakanlığı

0 yorum:

Yorum Gönder