KPSS Branş Sıralamaları Neden Açıklanmıyor? ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

5 Ağustos 2014

Yazan AyQo

Sınav yapılalı 1 ay oldu. Fakat ÖSYM'nin branş sıralamalarını hala açıklayamamış olması adayların tepkisine neden oluyor.


ÖABT açıklandıktan sonra hiçbir bahanesi olmayan ÖSYM branş sıralamalarını kesinlikle açıklamalıydı. Bu yüzden tepkiler gittikçe artıyor.

Bir ay geçti ve açıklanmadıysa bunun sebebi büyük ihtimalle seçimlerdir. Oy potansiyeli göründüğünden fazla olan öğretmenler daha doğrusu öğretmen adayları(diplomayı aldıktan sonra ne adayıysa artık) korkuttu sanırım.

Lafı uzatmadan bir an önce branş sıralamaları açıklanmalı sabırları kalmayan öğretmenlerimizin aklını muallakta bırakılmamalıdır.

Aldığım diğer habere göre Yetkili Daire Başkanı yıllık izinden 11 Ağustos'da dönecekmiş. Bu yüzden açıklanma tarihi 11 Ağustos'tan sonra...

0 yorum:

Yorum Gönder