İsrail'in Gazze'deki BM Okuluna Saldırısı ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

5 Ağustos 2014

Yazan AyQo

Dış işleri bakanlığı yaptığı yazılı açıklamada İsrail'i kınadı.
İşte o açıklama: 


İsrail'in Gazze'de bir BM okulunu hedef alan ve en az 10 Filistinli sivilin ölümüne yol açan saldırısını şiddetle kınıyoruz. BM Genel Sekreterinin, saldırının bir suç fiili teşkil ettiğine dair görüşünü tümüyle paylaşıyoruz. 

Masum Filistinli sivillerin tek sığınağı olan BM okuluna yapılan saldırı maalesef bir ilk değildir. Gazze'deki BM yerleşkelerinin koordinatlarının İsrail makamlarına önceden bildirilmiş olmasına rağmen okulun hedef alınmış olması ayrıca korkutucudur. İsrail, BM binalarına yönelik bu ve daha önceki saldırılarıyla uluslararası hukuka ve insan haklarına ilişkin tüm kural ve teamülleri ayaklar altına almaktadır. Uluslararası toplum, İsrail'in emsali görülmemiş saldırılarından dolayı hesap vermesi için gerekli adımları atmalıdır.

Kaynak: MFA.gov.tr

Maalesef kınamak dışında yapacak bir şeyimiz yok. Elimiz kolumuz bağlı bazı İslam ülkeleri bunu bile yapmıyor. Onlara da sadece pes diyebiliyoruz.

İttifakı güçlü İsrail'in zalimliğine kimse karşı koyamıyor. Yandaş Birleşmiş Milletler'in ses çıkarmaması malum. Ama gözünün kulağının Ukrayna'da olduğunu biliyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder