Windows Phone Güncelleme Yapma ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

19 Mart 2014

Yazan AyQo
Windows yazılımına sahip telefonlarda güncelleme işlemi yapmak esasında zannedildiği kadar çok zor bir işlem değildir. Windows yazılımına sahip akıllı telefonunuzda sizin yerinize Windows yazılım güncellemelerini takip edecek bir modül kesinlikle telefonunuzda yer alır.


WiFi yardımıyla Windows işletim sistemine sahip telefonlara yazılım güncellemesi bilgisi gelir ve kullanıcıdan bir onay karşılığında bu yazılım güncellemesi arka planda sessizce yapılır.

Eğer telefonunuzun bu güncellemeleri yapmadığından şüphe ediyorsanız, güncelleme denetimini siz de gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzun ayarlar sekmesinden telefon güncellemeleri kısmına geliniz. Orada bulunan güncellemeleri denetle seçeneğine dokunmanız durumunda, telefonunuz Windows’a güncelleme için sorgu gönderecektir ve şayet güncelleme varsa bu güncellemeleri telefonunuza yükleyecektir.

0 yorum:

Yorum Gönder