Sözlük Tanıtımının SEO'ya Etkisi ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

25 Mart 2014

Yazan AyQo

İnternet aleminde yer alan sözlükler kişilerin içinden gibi geldiği her türlü konularda konuşabildikleri sitelerdir. Peki bu sözlük sitelerinden site tanıtımı yapmanın seo'ya nasıl bir etkisi var birlikte bakalım.

Tanıtımı yaptınız ya da yaptırdınız. Büyük ihtimalle sözlüklerde reklam konuları pek ilgi görmüyor. O yüzden bu tanıtımdan fazla bir hit beklemeyin en fazla 50 o da 1-2 gün sonra yok olur gider.

Tanıtımın içinde elbette linkte olacaktır. Bu link otomatik olarak "nofollow" olarak işaretlenir ve bunun seoya hiçbir etkisi yok. Aksine çok fazla sitenize gelen "nofollow" link, sitenizi gerilere atmaya sebebiyet verebilir. O yüzden site tanıtımınızı birebir site linkinizle yapmayın. Url kısaltarak tanıtım yapın. Bu şekilde bu olumsuz durumdan kurtulabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder