South Park Oyunu - Southpark Stick Of Truth İnceleme ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

4 Mart 2014

Yazan AyQo

1997 yılında hayatımıza giren ABD yapımı South Park oyunu şimdi RPG(Rol Play Game) ile karşımızda. Daha önce de bir çok oyun denemeleri olmuş ancak bu ses getirecek gibi duruyor. Oyun Ubisoft tarafından pazara sunuluyor.

South Park çizgi filminde gördüğümüz tüm karakterler var neredeyse. Oyunda bir karakter olarak başlıyorsunuz klasik bir RPG oyununda olduğu gibi leveller, itemler, skiller mevcut.

Oyunda tam anlamıyla çizgi filmin içindesiniz gibi olacaksınız. İngilizce alt yazı seçeneği ile oyunu oynanabilir. Büyük ihtimalle bir kardeşimiz Türkçe alt yazı seçeneğini de sunar oyun için.

Birazcık spoiler veriyim. Oyunun başında kılık kıyafetinizi seçip başlıyorsunuz. Aileniz kasabaya yeni taşındı. Sizi de yeni arkadaşlar yeni heyecanlar bekliyor diyebilirim. Lafı fazla uzatmayayım ve oyunun trailer'ını sizinle paylaşayım.


0 yorum:

Yorum Gönder