Metin2 Nasıl GM Olunur? Ayrıntılı Anlatım ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

22 Mart 2014

Yazan AyQo
Metin2 Nasıl GM Olunur
GM olma heyecanı ile yanıp tutuşanlar için bir kaç öneride bulunmak istedim. Bu önerileri uyduğunuz taktirde mutlaka bir serverda kendinizi GM olarak göreceğimize inanıyorum.
Öncelikle Metin2 oyunu hakkında çok geniş bilgiye ve tecrübeye sahip olmanız gerekli. Bunun dışında GM kodlarını vs. çok iyi derecede hakim olmanız gerekli en azından word dosyasına bir indeks oluşturarak kodları arşivlemeniz gerekli. GM kodları için Metin2 GM adlı yazıma bakabilirsiniz.

GM kodlarıyla içli dışlı olmak için ilk olarak kendinize bir hamachi server kurmalısınız. Kurduğunuz serverda kendinizi büyük oranda geliştireceksiniz.

Sadece GM kodlarını bilmek yetmez tabi ki. İnsan olmak insani yaklaşmak da gerekir. Oyun içinde ciddi olun. Oyuncular ile çok haşır neşir olmayın ama ilgili olun sorunlarla ilgilenin. Kesinlikle ayrımcılık yapmayın.

Bu özelliklere sahip olan her kimse kesinlikle bir serverda GM'lik yapabilir. Özellikle server tanıtım forumlarına üye olun. Bu forumlarda aktif, mesajlar paylaşın. GM'lik başvurularında bulunun.

0 yorum:

Yorum Gönder