USB Depolama Birimine Veya SD Karta Yüklenemedi Uyarısının Çözümü ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

2 Mart 2013

Yazan AyQo

Android işletim sistemli çoğu cihazda bu hata söz konusudur. Google Play üzerinden bir uygulama yüklemeye çalışırken çıkan "USB Depolama Birimine Veya SD Karta Yüklenemedi" uyarısı, kullanıcılar için üzücü olabiliyor.


Bu hata mesajını alınca kullanıcılar çoğu uygulamayı telefonuna yükleyemiyor. Sorunun çözümü bir şekilde oluyor. Buda bazı verilerinizin kaybolması manasına gelen bir çözüm yolu.

Çözümü ise kısaca fabrika ayarlarına geri döndürmek. Cihazınızın ayar kısmına girip fabrika ayarlarına geri yüklemeniz gerekmektedir. Telefon ise cihazınız sim kartınızı çıkartmanızı öneririm ve telefon hafızasındaki telefon numaralarını sim kartına kopyalayın. Fabrika ayarlarına döndükten sonra bir bilgisayar bulun SD kartınızı bilgisayara kart okuyucu vb. cihazlarla takın. Bilgisayarımdan SD kartınızı biçimlendirin(Formatlayın). Eğer bilgisayara takacak durumda değilseniz. Cihazınızın üzerinden de SD kartınızı biçimlendirebilirsiniz.

Daha sonra cihazını sıfırlayın tarzında bir düğme varsa tıklayın. Unutmayın, biçimlendirmeden önce tüm resim, müzik, rehber vs. yedeğini alın.

Umarım yöntem işe yarar.  

0 yorum:

Yorum Gönder