Yıpranmış Saçlar İçin Özel Karışım Yağlar ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

26 Şubat 2013

Yazan AyQo


Bahar yaklaşıyor ve uçları kırılmış, yıpranmış ve cansız görünen saçlar canınızı mı sıkıyor? Bahar gelmeden önce saçlarınızın güzel görünmesini istiyorsanız. Malzemesi çok da pahalı çok da ucuz olmayan karışımlarla saçlarınızı güzel hale getirebilirsiniz. Tarifini verdiğim karışımı bir haftada bir kez uygulayın. Saçlarınız parlak, canlı ve güçlü olacaktır. Unutmayın moda saçtan başlar.
Malzemeler:
1 kaşık lavanta yağı
1 kaşık saf zeytin yağı
1 kaşık defne yağı
1 kaşık menekşe yağı
1 çay kaşığı çam terebentin
1 çay kaşığı kekik yağı
1 çay kaşığı çörek otu yağı

Hazırlanışı:
Öncelikle bir kapta tüm malzemeleri iyice karışana kadar harmanlayın. Daha sonra karışımı saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. Saçınızda bir saat beklettikten sonra saçınızı ılık su ile durulayın. Düzenli kullanımla çok faydasını görebileceğiniz bu karışımı saç diplerinize masaj yaparak uygularken tırnaklarınızı kullanmamaya özen gösterin. Tırnaklar saç diplerine zarar verebileceği gibi saçların hasar görmesine de sebep olacaktır. Parmak uçlarınızla oval hareketlerle masaj yapmayı unutmayın.

0 yorum:

Yorum Gönder