Allods Online Nasıl Bir Oyun? ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

31 Ocak 2013

Yazan AyQo


Rusya yapımcıları tarafından yapılan Allods Online çok büyük bir ilgiyle hedef kitleye ulaşmaya hızlı bir şekilde devam ediyor. Benimde favorilerimde yer alan bu oyun grafikleri, efekleri ve eğlenceli dünyasına size davetiye çıkartıyor. Oyunda sevilen özelliklerden biriside karakterlerin ve görevlerin nerdeyse herşeyin Türkçe olması. Türkçe tabanlı bir oyun olmamasına rağmen bu kadar güzel çevrilerek Türkçeye oyun severlerin ilgisini çekiyor.


Oyunun konusu klasik 2 tarafın birbirine düşman olması.

Gerçek konusu ise şöyle;

Parçalanan sarnaut gezginin Allot adı verilen parçaları uzayda gizemli bir şekilde, madde tarafından sarılması ve uzayın bu kısmındaki gücü elinde tutabilen iki gücü var. Son tehdit ise Sarnautun parçalarına kurulmuş olan geçiş portallarıyla astral yaratıkların istila etme çabaları.

Böyle zevkli bir konusu olan bir oyunu hayranlarına bırakıyorlar..

0 yorum:

Yorum Gönder