2013 En Ucuz Modern Araba Marka ve Modelleri ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

17 Ocak 2013

Yazan AyQo

Bu yazımızda 15 bin TL'nin altındaki piyasa arabaların bazılarını göreceksiniz.
Spor araçlar kategorisinde Wolkswagen Golf, Wolkswagen Polo, Peugeout 206, Fiat Punto, Honda Civic,
bu kategorilerden en ucuz olanlarıdır.

Wolkswagen Golf : Dayanıklılığı ile bilinen Wolkswagen markası özellikle golf modellerinde aracın küçük olmasının yanı sıra oldukça dayanıklı ve ağır bir araçtır.

Golf ikinci el olarak 1995, modelini 15 binTL civarında bulabilirsiniz. Hafif modifiye yapmayı seviyorsanız ve gerçek bir spor araç istiyorsanız Golf'u önerebiliriz.

Wolkswagen Polo : Bu araç da yine aynı golf için söylediklerim yukarıda yazılanlar geçerlidir, ancak polo golf e göre biraz daha minyon tipli bir araçtır.

Peugeout 206 : Modifiye sevenler için ikinci bir otomobil olan Peugeout 206 yı tercih edebilirsiniz, 206 nın tek problemi uzun yola gidecekseniz biraz hafif olduğu için çok sarsıntı yapmasıdır, onun dışında binilebilecek güzel spor bir araç.

Aile araçları kategorisinde ise yine birçok aracı saymam mümkün ancak ben bunların arasında hem fiyat olarak uygun hemde güzel bir araç tavsiye etmek istiyorum ilk tavsiye ettiğim araç, Hyundai Accent olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder