Fifa 2013 Top Gözükmeme Sorunu ~ AyQo Blog
 • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
 • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
 • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
 • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
 • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

25 Ekim 2012

Yazan AyQo
Evet, değerli okurlarım. Bir gün tatlı tatlı Fifa 2013'de kariyer modunda Sheffield United ile Premier Lige yükselme çabası verirken. Bir maçta topun gölgesinin bile yok olduğuna şahit oldum.

Ayarlardan topu sabit yapabilirsiniz. Böylelikle top kaybolmayacaktır. Menülerden Customise Fifa -> Game Settings'in içerisinde Ball kısmı var. Ben Adidas Predator - White/Blue/Red topunu seçtim ve artık topun kaybolması gibi bir sorun yaşamıyorum.

3 yorum:

 1. Ben de sheffield united ile 2.lige çıktım premier lig e çıkma çabası veriyordum aynı sorun oldu :) aynı kaderi yaşamışız.Sanki benim ağzımdan yazdınız

  YanıtlaSil
 2. Bu sorun beni deli ediyor.Neyse ki sayenizde çözdüm.

  YanıtlaSil
 3. Vay arkadaş bende Sheffield United ile championship yükseldikten sonra fa cupta maçında top kaybıoldu.NE kadar Sheffield Unitedsever varmış şaşırdım:)

  YanıtlaSil