Okullar Açılıyor 2012-2013 Öğretim Yılı Başlıyor ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

15 Eylül 2012

Yazan AyQo

Bir yaz sezonu daha bittikten sonra kimi çocukların korkulu rüyası okullar açılıyor. 2012-2013 sezonu 17 Eylül 2012 ‘de başlayacak ve çok az gün kaldı. Fakat bu yıl diğer yıllardan farklı olacağa benziyor. Malumunuz yeni eğitim sistemi geldi ve birçok kişi henüz ne yapacağını bilmiyor. Aslında bu zamana kadar araştırıp öğrenmişlerdir.

İnsanların akıllarında bir sürü soru var 5 yaşındaki çocuk okula nasıl gider, ne yapar, ağlar mı? Zaten çocuklar 1.sınıfa giderken ilk günleri zor geçiyor ve bu 7 yaşlarındayken oluyor. İnsan kendi kendine sormuyor değil “5 yaşındaki çocuk okula nasıl gidecek?” diye.

Her şeye rağmen ebeveynler çocuklarını okullara göndermek zorundalar çünkü yasalar ve kuralların dediğine uyulmak zorunda. Asıl korkulan çocukların 5 yaşında okula gitmesi, yanlış bir şeyse ve bu çocuklar okula gittikten sonra fark edilirse? Akıldaki soru işaretlerine çözüm bulmak çok zor ve yapacak hiçbir şey yok gibi gözüküyor. Umarım alınan karar doğru olur yoksa ülkenin bu yıldaki 5-6 yaş aralığı çocuklar alması gereken eğitimlerini alamayacaklar. Buda ülkede kaçınılmaz bir tartışmaya yol açacağına kesin gözüyle bakılıyor.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder