Nokia C3 Kendi Kendine İnternete Girme Sorunu Çözümü ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

29 Eylül 2012

Yazan AyQo
Bir çok arkadaşım gibi bende de aynı sorun var. WiFi ile biraz dolaştıktan sonra internette Edge ile bağlanıyor telefon ve lira yemeye başlıyor. Çözümü ise çok basit.
Öncelikle arkadaşınız farklı operatördeki hattını telefonunuza takın ardından WAP ayarlarını isteyin. Farklı operatörde WAP ayarlarını yaptıktan sonra kendi hattınıza dönebilirsiniz.

Kendi hattınıza döndükten sonra yapılandırma ayarlarından varsayılan yapılandırma ayarları ve tercih edilen erişim noktasını farklı operatördeki olarak seçin. Böylece Edge ile bağlanmaya çalıştığında telefon bağlanamayacak ve liranız boşa gitmeyecektir.

Sorun hala devam ediyorsa What's Up, MSN gibi programları silin ya da bu tarz programların internete erişimini engelleyin.

0 yorum:

Yorum Gönder