Android için Paper Football 3D ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

15 Eylül 2012

Yazan AyQo


Okullarda ve arkadaşlarımız arasında masada oynadığımız oyunlardan bir tanesiyle daha karşınızdayız. Kağıt futbolu olarak bilinen Paper Football 3D’ye yakından bakıyoruz.

Okullarda ve arkadaşlarımız arasında masada oynadığımız oyunlardan bir tanesiyle daha karşınızdayız. Kağıt futbolu olarak bilinen Paper Football 3D‘ye yakından bakıyoruz.

Paper Football 3D, 16 Megabyte boyutunda. Google Play Store 3.5ortalaması olan yapım, Android 2.0.1 ve üstünde çalışıyor.


Oyunu indirirseniz daha detaylı olarak göreceğiniz bu sınıf ortamı, oyuna oldukça başarılı yansıtılmış. Paper Football 3D, iki kişilik oynanabiliyor. Zaten kağıt futbolu arkadaşınızla oynadığınız bir oyun olduğu için, iki kişilik oyun modu oldukça eğlenceli. İki kişilik modda bir tarafta siz diğer tarafta arkadaşınız oluyor.

Oynanış ise çok basit. Kağıdı rakibinizin kalesi sayılan Touchdown yazısına denk getirmelisiniz. Bunu yaptığınızda şut çekmeye hak kazanıyorsunuz. Şut çekeceğiniz zaman rakibiniz parmakları ile bir kale oluşturuyor. Kağıdı bu kalenin içerisine attığınızda gol atmış oluyorsunuz.

Kağıdı Touchdown yazısına getirmek de puan kazandırıyor. Ancak gol attığınızda daha çok puan kazanıyorsunuz. Paper Football 3D’de maçlar bir dakikalık dört periyotttan oluşuyor. Maçların oldukça zevkli geçtiğini belirtmekte fayda var.

Grafik olarak ortalama bir kalite sunan yapım, okul temasını oldukça iyi yansıtmış. Ara sıra görünen sibirya kurdu ise hoş bir detay olmuş. Müzik içermeyen yapım, hoş ses efektlerine sahip. Kısacası Paper Football 3D,başarılı bir oyun. Türü seviyorsanız kaçırmayın.

İndirRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder