Düğün veya Balo Salonunda Ne Giyilir? ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

14 Temmuz 2012

Yazan AyQo


Şık bir otelin balo salonunda yapılan bir düğüne gidiliyorsa, gelin de konuklar da dilediği kadar iddialı seçimler yapabilir. Straplez, kabarık etekli, işlemeli, ipek tafta, uzun kuyruklu, uzun duvaklı gelinukler, kaoarık gösterişli topuzlar, canlı tonlardaki makyaj rahatlıkla gelin adaylarının tercihi olabilir.

Sütyen yakalar, drapeler ile hareketlenen üstler gelinliğe ayrı bir hava katar. Svvarovskilerle, kristal taşlarla, inci ya da cam boncuklarla bezenerek gösterişli bir güzellik sergileyen gelinliği tamamlayacak ince topuklu, bantlı ayakkabılar giyilebilir. Gelinlikle aynı kumaş, tafta veya ipekle sapları bağlanan el buketi, incilerle, kurdelelerle, swarovski taşlarla süslenebilir.

Konuklar da pullar, payetler, danteller ite süs kısa elbiseler, uzun, kabaı tuvaletler gibi gösterişli at giyebilir. Koton ya da pamı kumaştan elbiseler bu kon uyum sağlamaz. Dağınık ya rahat saçlar yerine gösteriş kıyafeti tamamlayacak göst saç stilleri uygulanaoılır. Makyajda ise elbisenin rengi göz önüne alarak, uygun bir makyaj yapılabilir. Örneğin e parlaksa, makyajda matlığı tc etmek orantıyı sağlar. Ayakki ve çanta seçimi de özgürce yapılabilir. Çok şık, topuklu, ışıltılı, trendy çizgilerde elbise uygun istenen model ayakkabı kullanılabilir.Related Posts Plugin 

for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder