Wordpress Reklam Eklentisi ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

12 Nisan 2012

Yazan AyQo
Wordpress çok kapsamlı bir şey ama tam anlamıyla iyi değil. İyileştirmek için bir kaç eklentiye gerek duyar. Bu iyileştirmelerden biride Wordpress'de istediğimiz her yere reklam koyamıyoruz. Bunun için bir eklentiye ihtiyaç var.

Size New Adman eklenti-sinden bahsedeceğim. Bu eklenti şablonu ya da temayı düzenleme yapmadan yazının ortasına,  altına her yerine reklam koyabilirsiniz.

Öncelikle eklentiyi indirin. Eklentiyi FTP'deki plugins kısmına atın. Daha sonra eklentiler kısmından eklentiyi etkinleştirin. Güncel değilse eklentiyi güncelleyin. Daha sonra  wp-admin'den ayarlar kısmına new adman eklentisini göreceksiniz.

Gerekli ayarlamaları yapmak için ilk kutu yani “Ad-Code to appear on homepage only, before your first post:” yazan kutuya reklam kodunu yerleştirirseniz , reklamınız sadece ana sayfada ve makalenizin başında çıkacaktır.

İkinci kutuya yani “Ad-Code to appear before your post content:” yazan kutucuğa reklam kodunu yerleştirirseniz , reklamınız sadece makale sayfasında ve makalenizin başında çıkacaktır.

“Ad-Code to appear in the middle (calculated) or where you specify <!– adman –>:” yazan kutucuğa reklam kodunu yerleştirirseniz , reklamınız makalenizin ortasında gözükecektir.

“Ad-Code to appear after your post content” kutucuğuna reklam kodunuzu yerleştirirseniz , reklamınız makalenizin sonunda gösterilecektir.

Diğer kutucuklar reklamlarınızın uzunluğunu belirlemeye çalışan kutucuklardır.

Eklentiyi İndir


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder