Twitter'da Unfollow Edenleri Görmek ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

21 Nisan 2012

Yazan AyQo
Twitter'da takip edeni takip ederim diyorsanız sizi unfollow edenleri görmeniz gereklidir elbetteki. Sizi kim unfollow etmiş görmek için yazımı okumanız yeterli.

Bizi kim unfollow ettiğini görmek için şu siteye giriyoruz http://who.unfollowed.me/ Bu site Twitter'ımızdan aldığı temel bilgilerle kim bizi unfollow ettiyse gösteriyor.


Sitenin sağ üst kısmında sign in with twitter düğmesi var onu tıklıyoruz. Eğer ilk kez giriş yapıyorsanız sizdden yetki isteyecektir. Yetki verdiğinizde bu uygulama Twitter Uygulamaları kısmında gözükecektir.


Daha sonra sağ kısma profilimize ait bilgiler görünecektir. Profilimizin altında bir menü gözüküyor işte o menü tüm işlemleri yapmamıza sağlayacak menü. Kısaca açıklarsak:

Who Unfollowed Me seçeneğini tıkladığınızda siteyi son giriş yaptığınızdan bu yana sizi takip listenizden çıkaranları tek bir hamleyle sizinde onları takip etmeyi bırakmanızı sağlar.

Who's not following me back seçeneği sizin takip ettiğiniz ama onların takip etmediği Twitter kullanıcılarını listeler.

Who I'm not following back seçeneği sizin takip etmediğiniz ama onların sizi takip ettiği kullanıcıları gösterir. 

Unfollower History bu son seçenek son 7 gün içerisinde sizi kim unfollow ettiğini detaylı olarak görebilirsiniz. Ancak son seçenek için pro üyelik satın almalısınız. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 yorum:

  1. Yaklaşık bir ay önce ben de bu siteyi tanıtan bir yazı yazmıştım. Site başlarda dikkat çekici olsa da ondan sonra "Banane yav kim unfollow yaparsa yapsın. Bilmesem de olur." dedirtti bana. Buna benzer birkaç Türk sitesine de rastlayamaya başladım son zamanlarda ama tabiki yabancılar internette her zaman öncü oluyorlar. :)

    YanıtlaSil