Doğal ağrı kesici - Kiraz ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

19 Şubat 2012

Yazan AyQo
Doğal ağrı kesici - Kiraz

 Kiraz ile birlikte vişnenin de ağrı kesici etkisi var. Kiraz ve vişnede bol miktarda bulunan antosiyanin maddesi tıpkı aspirin gibi çok güçlü bir ağrı kesicidir.

Kiraz veya vişneyi mevsimi kaçırmadan yemeyi ihmal etmeyin.


Çünkü bu muhteşem ikilinin sağlık mucizeleri sadece antosiyanin isimli antioksidandan zengin olmaları veya vitamin ve mineral yapılarının güçlülüğü ile sınırlı değil.

Kiraz ve vişne doğal eczanenin bize hediye ettiği ilaçların başında gelmekte. Bu ikili, detoks yaptırıcı etkileri, karaciğeri,böbreği ve safra kesesini çalıştırma kapasiteleri, özetle vücuttaki zehirleri temizleyici güçleri sebebi ile doğa eczanesinde zaten hep yer alan meyvelerdir.

İkisinin de bağırsak faaliyetlerini iyileştirdiği, sindirimi kolaylaştırdığı, kansızlıkla mücadeleyi desteklediği, vücudun antioksidan gücüne güç kattığı biliniyor. Son yıllarda bu ikilinin önemli bir marifeti daha ortaya çıktı.

Kiraz ve vişnede Kiraz ve vişne kolesterol ile mücadeleyi de kolaylaştırıyor.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder