Özel Günlerde Elbise Seçimi ~ AyQo Blog
  • Ücretsiz Mobil Chat ScriptiÜcretsiz chat sitesi açabileceğiniz bir script yazmak istedim.
  • LOL İtibar Puanı KasmaDünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu LOL konusunda söylemek istediğim birkaç şey var.
  • Online Anti-Virüs Tarama ve Koruma SiteleriFirmalar arası rekabet sonucu ortaya çıkan çevrim içi veya Online tarama sisteminizi korumaya yardımcı olabilecek düzeyde.
  • Çoklu Skype Açma Programsız (Resimli Anlatım)Windows live'dan kalan bir alışkanlıktır Messanger'de çoklu oturum açmak.
  • PHP Youtube Bot YapımıPHP ile Youtube'dan video bilgilerini çekme işlemini çok basit kodlarla anlatacağım.
1 2 3 4 5

30 Ekim 2011

Yazan AyQo
Kıyafet seçimi bayanlar için çok önemlidir. Kıyafet seçimi için işte size ipuçları:

Özel bir gün için elbise bulmak her zaman zordur. Ya hiçbir şey beğenmezsiniz ya da beğen­diniz size olmaz. Fakat üzülmeyin bazı özellikleri göz önünde bulundurursanız kıyafet bulmanız çok da zor değil. Eğer büyük kötü görünüşlü bir şapka takarsanız üstünüzdeki ne kadar gösteriş­li olursa olsun bir anda basitleşirsiniz. Ayakkabı da çok önemlidir, mutlaka açık bir ayakkabı gi­yinmelisiniz.Siyah rengi seçebilirsiniz.
Çok iddialı renkler­den uzak durmalısınız. Tek parça bir elbise giye­bileceğiniz gibi pantolan, ceket takım da giyebilirsiniz. Toprağa bastığınızda topukları sağlam olacak bir ayakkabı seçseniz iyi olur. Kır düğün­lerinde rahatlık ön plandadır bu nedenle daha yumuşak renkleri tercih etmelisiniz.

İstemediğiniz birinin düğününe giderseniz eğer
Ne kırmızı, ne beyaz! Bu düğünde önemli olan tek şey kocaman bir gülümsemedir. Bugünde kıyafetinizden çok hareketleriniz önemlidir.

Çocuğunuzun düğünündeyseniz eğer, sevgi dolu olun. Sınırlarınız çok dışına çıkmayın. Yani kendiniz gibi görünün. Sadece şık olmaya özen gösterin ne de olsa artık siz çocuğunuzu evlen­dirmiş bir kayınvalidesiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder